Gizlilik Politikası


Gizlilik Politikası

Bu internet sitesine girmeniz, üye olmanız veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Madam Mare olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) talep ediyoruz. Madam Mare bilgisayarlarında toplanan bu bilgileri, dönemsel kampanya çalışmalarımızda, müşterilerimize yönelik özel promosyon faaliyetlerimizde ve ilgi alanlarınıza yönelik e-postaları sizlerle paylaşmamız için yapacağımız müşteri sınıflandırma çalışmalarında, sadece Madam Mare bünyesinde kullanılmaktadır. Bunun dışında Madam Mare'nin, tarafınızdan siteye kayıt formunda yazılmış olan veya daha sonra tarafınızca güncellenen adres, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileriniz üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla iletişim, pazarlama, reklam, tanıtım, bildirim ve diğer amaçlarla tarafınıza ulaşma hakkı bulunmaktadır. Tarafınızca, işbu gizlilik bildirgesini ve üyelik sözleşmesini kabul etmekle aksine bir yazılı bildiriminiz olmadığı müddetçe Madam Mare'nin tarafınıza yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektesiniz. madammare.com, siparişlerinizin tarafınıza doğru, hızlı ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmesini temin etmek için; teslimat çözüm ortağı Kargo firması ile adres ve iletişim bilgilerinizi, sizlerin adına bu hizmeti ilgili firmadan alması sebebi ile paylaşacaktır.

Üyelik formlarında toplanan bilgileriniz, tarafınızın haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, yukarıda belirtilen durumlar haricinde üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Ödeme sayfasında paylaştığınız kredi kartı bilgileri, güvenliği en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde madammare.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.